FAQ

Frequently asked questions

Lietas akmuo – Kas tai?


Lietas dirbtinis akmuo ne tik savo išvaizda primena natūralų akmenį, bet ir tuo, kad yra ilgaamžis ir tvirtas. HI-MACS® lietas akmuo yra išskirtinė stalviršių medžiaga, nes nebijo įvairių buityje naudojamų skysčių (neatsiranda dėmės), ilgai naudojant nekeičia savo spalvos, lengva valyti. Lietas akmuo kaina mažai skiriasi nuo natūralaus akmens, bei turi išskirtinių tik Solid Surface medžiagai būdingų privalumų, yra reprezentatyvus ir turi amžiną vertę. Būtent HI-MACS® Dirbtinio akmens gamyba paremta naujausiomis ir paskutinėmis technologijomis, kurios garantuoją patikimą ir kokybišką gamybą. Gamyboje naudojamas terminis apdorojimas reiškia, kad lapai (plokštės) yra lygesni, padidinto atsparumo smūgiams ir UV spinduliams, siekiant saugaus transportavimo iki gamybos yra padengti specialia stora apsaugine plėvele. Dėka savo išskirtinės lieto dirbtinio akmens struktūros jis lengvai pjaustomas, nušveičiamas ir prižiūrimas. Kuriant bet kokį objektą iš šios Solid Surface medžiagos dėl lengvo paviršių sujungimo efektyviau panaudojama medžiaga, nes lieka mažai atraižų, kūrinys atrodo vientisas ir plastiškas. Dirbtinis akmuo gaminamas įvairių storių ir keleto dydžių plokštėmis, kurios lengvai ir be siūlių (angl. seamless) sujungiamos. Dirbtinio akmens plokštės leidžia sukurti bet kokio dydžio, formos ir storumo paviršius ir interjero akcentus. Taip pat HI-MACS® Solid Surface akmuo neturi formaldehidų ir nanodalelių. Tyrimai atliekami su šia medžiaga parodė, ne tik tai, kad tai yra viena iš universaliausių ir pažangiausių interjere naudojamų medžiagų, bet ir savo sudėtimi išskirtinai saugi naudoti. Lieto akmens sudėtis leidžia jį naudoti viduje, nes jame nėra cheminių medžiagų, kurios išsiskirtų į aplinką ir gadintų uždarų patalpų oro kokybę.
Kodėl verta rinktis HI-MACS® dirbtinį lietą akmenį?


HI-MACS® Solid Surface – tai pažangi technologija, pasižyminti aukštais kokybės standartais. Kokybė - tai galvojimas apie rytdieną šiandien. Tai HI-MACS® DNR, kuri dera su gamyklos technologijomis, leidžiančiomis kurti Best In Class produkciją. Tvirtumas ir patvarumas Tai pagrindinės HI-MACS® savybės. HI-MACS® dirbtinis akmuo gaminamas naudojant pažangiausias technologijas, vienoje stipriausių pasaulyje korporacijų, turinčių visas reikalingas organizacines struktūras itin kokybiškam produktui gaminti, užtikrinant išskirtinę šios medžiagos kokybę. Higieniškumas HI-MACS® Solid Surface sveikatos priežiūros įstaigų ir laboratorijų ekspertų pasirinkimas. Dėl nepralaidumo bakterijoms, virusams, nešvarumams ir besiūlės technologijos - HI-MACS® yra ideali medžiaga ligoninėms, laboratorijoms ir kitoms įstaigoms, kur higiena yra būtinybė. HI-MACS® medžiaga turi LGA higienos sertifikatą bei aukščiausius Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro įvertinimus, suteikiančius HI-MACS® Best in Class pozicijas. Atsparumas HI-MACS® lietas akmuo atsparus ugniai ir drėgmei. Tyrimais ir sertifikatais yra patvirtinta, kad tai medžiaga, kurią galima naudoti ten, kur yra ugnies pavojus ir reikia užtikrinti maksimalią apsaugą. Vandens nepraleidžiantis HI-MACS® paviršius tinkamas naudoti ten, kur didelė drėgmė - vonios kambariuose, baseinuose ir kitur. Neporėtas medžiagos paviršius užtikrina, kad į jį neįsigers jokie skysčiai. Dėl šios savybės tai puikus sprendimas virtuvės paviršiams, maitinimo ir kitoms viešosioms įstaigoms. Lankstumas Tvirtas kaip akmuo, lankstus kaip medis. Tobula medžiaga bet kokiems interjero ar eksterjero projektams. HI-MACS® Solid Surface suteikia galimybę išgauti bet kokios formos paviršių bet kokiai erdvei. Apdirbimo technologija leidžia dizaineriams ir architektams sukonstruoti 3D formos gaminius. Tvarumas LG Hausys kurdama HI-MACS® medžiagas laikosi ne tik medžiagos kokybės standartų, bet ir užtikrina ekologišką gamybos procesą ir perdirbimą jo gyvavimo ciklo pabaigoje. Gamybos procese naudojamos tik tvarios medžiagos. Taip pat iki 16 procentų medžiagų naudojamos kuriant produktą yra perdirbtos. Spalvų spektras HI-MACS® - neribotas spalvų asortimentas, kuris nuolatos papildomas naujais atspalviais. Ras savo spalvą net patys išrankiausi. Marmuras, granitas, smėlis, kvarcas, betonas, terrazzo – lietas akmuo imituoti gali bet kurią iš šių medžiagų. Nesudėtingas apdirbimas Neįtikėtina HI-MACS® Solid Surface savybė, kad būdamas toks pat tvirtas kaip akmuo, jo apdorojimas nesudėtingas – kaip medienos. Lengvai suduriami paviršiai, kuriuose nelieka sudūrimo žymių. Meistrų įrankiais medžiaga paprastai pjaustoma, šlifuojama ar gręžiama. Kaina Dirbtinis akmuo kaina gali nustebinti net ir taupiausius klientus. Ypatingai dėl to, kad medžiaga yra tvari, išlaikanti savo pirminę išvaizdą daugelį metų, lengvai pataisoma ir atnaujinama.
Apie LG Hausys HI-MACS® Solid Surface


LG Hausys padalinys gamina ir tiekia itin platų dekoratyvių medžiagų asortimentą (įvairios grindų, sienų dangos, produktai stalviršiams ir t.t.), automobilių gamybos medžiagas ir komponentus bei pramoninę plėvelę. LG Hausys visi gaminami produktai yra kokybiški, tiriami ir sertifikuojami. LG Hausys tikslas yra sukurti saugias ir sveikas erdves, kurios būtų tvarios, stilingos ir jausmingos. Dizainas ir funkcionalumas yra dvi kokybės, kuriomis pasižymi LG Hausys gaminiai. HI-MACS® Solid Surface ne išimtis. Kompanija atlieka ir skelbia reguliarius energijos vartojimo audito rezultatus. HI-MACS® gamyklos pasižymi aukštos kokybės energijos panaudojimo balansu bei atitinka visus aplinkos apsaugos standartus. HI-MACS® turi ne tik LGA higienos sertifikatą, aukščiausią Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro įvertinimą, bet ir aukščiausią DGNB (Vokietijos tvarių statinių taryba) kokybės įvertinimą. Taip pat HI-MACS® suteiktas Greenguard Gold patalpų oro kokybės sertifikatas, kuriuo pabrėžiama, kad medžiagoje nėra kenksmingų substancijų išsiskiriančių į orą. HI-MACS® Solid Surface spalvų kolekcijos ir paviršiai kuriami pasitelkiant į pagalbą garsiausius pasaulio dizainerius ir dizaino studijas. Garsus olandų dizaineris Marcel Wanders kūrė spalvas HI-MACS® kolekcijai. Įkvėpti HI-MACS® Solid Surface galimybių ir spalvų įvairovės daug pasaulinio garso dizainerių, tokių kaip Zaha Hadid, Jean Nouvel, Rafael Moneo, Karim Rashid, Marcel Wanders, David Chipperfield kūrė savo stulbinančius ir išskirtinius projektus.